Panele winylowe LAYRED EIR zapewniają wygodę osobom, które lubią przemieszczać się po domu boso.

Podłogi winylowe są popularne na rynku, ponieważ zapewniają znakomitą atmosferę w pomieszczeniach. Posiadają także dużo innych, pozytywnych aspektów. Możemy wśród nich wspomnieć możliwość szybkiego montażu, na co pozwalają odpowiednie zatrzaski. Dlatego do zamontowania paneli z winylu nie musimy wykorzystywać profesjonalnych narzędzi, natomiast można to zrobić nawet własnymi rękoma.

Winylowe panele MODULEO EIR gwarantują wysoki komfort osobom, które uwielbiają chodzić w mieszkaniu gołymi stopami. Podłoga winylowa jest świetnym rozwiązaniem nawet w trakcie zimy, bo jest przyjemna, ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to prawdziwa ogromna przyjemność. Podłoga winylowa wyróżnia się również łatwą pielęgnacją. Takie panele są wysokoodporne na roztocza oraz wodę, a ich pielęgnowanie polega tylko na odkurzaniu a także zmywaniu mopem czy ścierką. Należy to robić systematycznie, a będą służyć wiele lat.

Panele winylowe MODULEO EIR są bardzo powszechne i możemy je położyć w każdym domu. Są trwałe, poprzez co montaż nawet w zawilgotniałym miejscu nie stanowi przeciwwskazania. Panele z winylu posiadają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są odporne na nacisk, zatem mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach intensywnie używanych.

Panele winylowe LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, a zatem materiału syntetycznego stosowanego, przykładowo do tworzenia gramofonowych płyt. Są zrobione z paru warstw a także wykończone poliuretanem. Powoduje to podwyższenie jakości powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do tradycyjnych paneli jest fakt, iż wzór widoczny na powierzchni panela jest wytłaczany na jednej z ostatnich warstw. Dzięki temu nie trzeba się martwić tym, iż faktura z upływem czasu będzie mniej widoczna, za sprawą działania promieni UV lub zwykłego wytarcia.

Dzięki należytemu opracowaniu panele z winylu MODULEO EIR są niezmiernie odporne na zabrudzenia, za sprawą czego mogą być używane w biurach, sklepach, butikach albo obiektach publicznych. Na pierwszy rzut oka nie różnią się od klasycznych paneli, niemniej jednak da się je zakupić w większej ilości kolorów. Mają również różną grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli są płytki z winylu, które pod względem wyglądu przypominają wykorzystywane jeszcze do niedawna linoleum, czyli elastyczną wykładzinę zrobioną z utwardzonej i specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku możemy znaleźć wręcz winylowe panele które imitują inne wyroby, jak kamień czy stal, jak także panele trójwymiarowe, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie.

Warto wspomnieć, że winylowe panele LAYRED EIR sa bardzo trwałe. Jest to istotna zaleta jeśli chodzi o materiał na podłogę. Materiał użyty w trakcie produkcji jest odporny na wodę a także jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Dlatego też winylowe panele mogą być wykorzystywane w wnętrzach takich jak na przykład pomieszczenie kuchenne czy toaleta oraz dodatkowo w mieszkaniach, gdzie mieszkają zwierzaki. Są także wyjątkowo odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a zatem upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi wymianą albo naprawieniem podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to także doskonałe rozwiązanie do wnętrza w bloku, ponieważ posiadają znakomite właściwości jeżeli rozchodzi się o nośność dźwięków. To szczególnie istotne w blokach z wielkiej płyty, gdzie wręcz poruszanie się w butach często może powodować efekt stukania. W dodatku panele z winylu posiadają właściwości antypoślizgowe, a więc są w pełni bezpieczne dla maluchów lub osób w podeszłym wieku.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *