Zabawy z magią mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

Magia miłosna stosowana w bardzo wielu kwestiach i jest nam dobrze znana od dawien dawna. Także obecnie uroki miłosne są czasami stosowane. Podstawowym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest silna chęć odzyskania drugiej połówki. Są jednak także inne zastosowania tego ciekawego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć też nową wielką miłość. Warto jednakże mieć świadomość, aby miłosnego uroku nie odprawiać samemu. Szczególnie, w momencie kiedy nie posiadamy wielkiego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Istotne jest także, ażeby być pewnym, gdy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to takie obrzędy, jakie odbywają się ze świecami, gdyż w ten prosty sposób budowana jest tajemnicza atmosfera i wyjątkowość rytuału. Powinniśmy mieć świadomość, że magia świec wzmacnia rytuał miłosny. W większości głównym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem danego przedmiotu, który pochodzi do osoby, którą chcemy rozkochać. W momencie gdy nie masz przedmiotu należącego do danej osoby, to jest możliwość użyć odpowiednich kamieni, czy ziół. Należy przygotować zarówno siebie a ponadto pomieszczenie do tego rytuału. Dobrze jest pomieszczenie wcześniej przewietrzyć a także ustawić rzeczy, które sprzyjają magii miłosnej.

Częstokroć również przy uprawianiu magii wykorzystuje się kolor czerwony, który najczęściej kojarzony jest z wielką miłością a także symbolizuje uczucia. Mamy możliwość też połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały symbolizuje czystość intencji osoby, która wykonuje cały rytuał. Wszystkie te działania mają wzmocnić rytuał. W starożytności również zwracano uwagę na fazę księżyca. Proszono także o pomoc żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. Bardzo często takie uroki wykonują kobiety, natomiast czasem i mężczyźni proszą o pomoc w miłości. Jednak powinno się pamiętać, że każdy rytuał to praca z niezwykle silnymi emocjami a także energiami. Najlepiej jest, ażeby zrobić taki urok nie spiesząc się. Tego typu rytuał może pomóc nam w zrealizowaniu pragnienia, ażeby ukochana osoba wróciła, ale też należy pamiętać, że ten urok nie zadziała od razu. Bardzo popularnym miłosnym rytuałem jest rytuał egipski. Odprawiany jest on z zastosowaniem egipskich rekwizytów naznaczonych energią kapłanów. Osoba, która przeprowadza, ten rytuał dodaje własną energię do używanych przedmiotów. Pokłady energii potrafią zapewnić wyjątkowe rezultaty. Mamy możliwość także użyć uroku spętanej duszy, jednakże jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego właśnie nie każdy się na ten urok decyduje.

Polega na tym, iż dana osoba, na którą chcemy zrobić rytuał, jest zniewolona. Jest to znaczna ingerencja w drugą osobę, która w ten sposób traci swoją wolną wolę. Wówczas też może stać się tak, że ta osoba nie będzie prawdziwie nas kochać. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w wieku nastoletnim, gdy to częstokroć mamy do czynienia z zauroczeniem. Najlepiej, ażeby magia miłosna uroki zaklęcia rytualna sprawdzone parały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome konsekwencji. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno swoich zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *